TAGASI

Maasoojuspumbad Dimplex

Arvestades energiahindade pidevat tõusu, on mõistlik ka Eestimaal paigaldatavates küttesüsteemides järjest enam kasutada alternatiivenergiaallikaid. Maasoojuspumbad, mis veel mõni aeg tagasi olid võrreldes teiste kütteliikidega suhteliselt pika tasuvusajaga, on muutumas üha atraktiivsemaks võimaluseks oma kodu kütmisel.

Koostöös Saksamaa juhtiva soojuspumba tootjaga Dimplex, oleme enda eesmärgiks seadnud Eestis asuvate hoonete küttesüsteemide kaasajastamise, kasutades tehnoloogiliselt uudseimaid lahendusi. Meie tootevalikusse kuuluvad:

Maasoojuspumbad – seeria SI … TU – uued väga kõrge soojusteguriga mudelid !

Eestis pakutavatest soojuspumpadest kompaktseimad SI seeria maa-vesi soojuspumbad on mõeldud kasutamiseks eramute küttesüsteemides (köetav pind kuni 400 m²). Samuti on nad mõistlikuks lahenduseks olemasoleva küttesüsteemi täiustamiseks modernse soojuspumbaga.

Dimplex soojuspumpade eelisteks on laialdased võimalused olemasoleva küttesüsteemiga sidumiseks ja selle juhtimiseks soojuspumpa integreeritud digitaalse automaatika abil, mis võimaldab küttesüsteemi (s.h. erinevad küttekontuurid) juhtimist sõltuvalt välistemperatuurist ning sooja tarbevee tootmist.

Mõõdud vaid 650x565x845 mm !

Kõikide Dimplex soojuspumpade tööd on võimalik juhtida ja jälgida internetiliidese abil, mis on saadaval lisavarustusena.

Lisainformatsioon Dimplex maasoojuspumpade ja nende lisaseadmete kohta:
www.dimplex.de

SOOJUSPUMBA TÖÖPÕHIMÕTE

Arvestades energiahindade pidevat tõusu, on mõistlik ka Eestimaal paigaldatavates küttesüsteemides järjest enam kasutada alternatiivenergiaallikaid.

Category: .