TAGASI

Õhk-vesi soojuspumbad võimsusega kuni 60 kW

Suure võimsusega õhk-vesi soojuspumbad Saksamaa tuntuimalt tootjalt Glen Dimplex Deutschland GmbH on mõeldud küttesoojuse andmiseks hoonetele, mille köetav pind on üle 400 m2. Mitme soojuspumba kaskaadühendusel on võimalik kütta ka suurte pindadega hooneid, näiteks korterelamud, tööstushooned, kaubandushooned, lasteaiad, koolimajad.

Soojuspumba kaasaegne automaatika võimaldab juhtida lisaks soojuspumba tööle ka lisakütteallikaid (õlikatel, elektrikatel jms.). Seetõttu on õhk-vesi soojuspump mõistlikuks alternatiiviks hoonetele, mille kütmine toimub praegu õlikatlaga.

 

 

Tänu ülaltoodule on õhk-vesi soojuspumba paigaldamine muutunud populaarseks korterelamutes. Küttekulud vähenevad kuni 70%, investeeringu tasuvus 2 – 3 aastat. Kiire ja probleemivaba paigaldus.

Soojuspumbad on kaheastmelised (kahe kompressoriga) ja varustatud sujuvkäivitiga. See tagab soojuspumba ökonoomse ja madala müratasemega töö.

Seadmetel on integreeritud soojusarvesti, mis annab põhjaliku ülevaate toodetud soojusenergiast erinevatel ajaperioodidel.

 

Toote infoleht.

Saatke meile hoone andmed (köetava pinna suurus, soojusenergia kulu eelnevatel perioodidel) ja valime Teile õige seadme ning teeme tasuvusanalüüsi. Kui otsustate Dimplex soojuspumba kasuks, saate kütteprojekti tasuta!

Suure võimsusega õhk-vesi soojuspumbad Saksamaa tuntuimalt tootjalt Glen Dimplex Deutschland GmbH on mõeldud küttesoojuse andmiseks hoonetele, mille köetav pind on üle 400 m2.

Category: .