TAGASI

VIESSMANN gaasikatlad suurematele hoonetele, 49 – 594 kW

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

UUS KATEL VÄHENDAB SINU KÜTTEKULUSI VÄHEMALT 15% !

Vitodens kondensaat-gaasikatlad ühelt Saksamaa tuntuimalt tootjalt Viessmann:

VITODENS 200-W

Seinale paigaldatavad gaasikondensatsioonikatlad suuremate hoonete kütmiseks. Modulaarne kaskaadsüsteem korterelamute, ettevõtete ja avalike rajatiste jaoks.

Nimiküttevõimsus: 49 kuni 150 kW
Mitmekatlasüsteemina: 98 kuni 594 kW

– Vastupidav ja tõhus tänu Inox-Radial soojusvahetile.
– Lambda Pro Control Plus põlemiskontroller.
– Moduleeriv MatriX silinderpõleti. Pika kasutuseaga tänu roostevabast terasest MatriX-võrgule, mis on vastupidav kõrgele temperatuurikoormusele.
– Ülevaatliku teksti ja graafilise ekraaniga lihtsasti käsitsetav Vitotronic juhtseade

Vitodens 200-W seinale paigaldatav gaasi-kondensatsioonikatel sobib ideaalselt kasutamiseks kortermajades, ärihoonetes ja avalikes rajatistes. Viessmanni poolt välja töötatud ja toodetud katel on ainus omataoline maailmas. Modulaarse kaskaadsüsteemina ei ole see mitte ainult kuluefektiivne, vaid pakub ka ruumisäästlikke lahendusi. Kaskaadid, mille nimisoojusvõimsus on kaks korda 49 kW kuni kuus korda 99 kW, saab kombineerida isegi ruumides, mille laekõrgus on madal (1,9 meetrit).

Viessmanni kaasaegsed gaasi-kondensatsioonikatlad on varustatud patenteeritud Lambda Pro Plus® põlemiskontrollisüsteemiga. See kohandab teie seadme erinevatele töötingimustele, näiteks muutuvale gaasikvaliteedile või erinevatele gaasitüüpidele. Automaatne juhtimine tagab teie süsteemi püsivalt kõrge tõhususe. Paigaldaja ei pea neid katlaid ümber seadistama ja suitsugaaside kontrollimisintervalli on pikendatud kolme aastani. See säästab aega ja raha.

Viessmanni kaasaegsed gaasi-kondensatsioonikatlad on H₂-ready. See tähendab, et need on ette valmistatud kuni 20% vesiniku (H₂) lisamiseks maagaasile. Alates 2025. aastast on võimalik kasutada kondensatsioonikatlaid isegi 100% vesinikuga. See tähendab, et teil on juba praegu seade, mis on valmis tulevasteks gaasivarustuse muutusteks, ilma et oleks vaja teha suuremaid täiendusi. Patenteeritud Lambda Pro Plus® põlemiskontroller kohandub automaatselt vastavale kütusele.

Viessmann kondensaat-gaasikatlad suurematele hoonetele.

Category: .