TAGASI

Pelletikatlad ROTARY PELL COMPACT

Rotary Pell katel on automaatne pelletikatel, mis on mõeldud mugavakas ja ökonoomseks eramajade ning teiste keskmise suurusega hoonete kütmiseks.

Rotary Pell katlad kindlustavad kasutajasõbraliku, peaaegu järelvalveta kütmise. Katelt peab puhastama vaid iga 14 päeva tagant. Katel on automaatse süütamise ja pelletite etteandega, lisavarustusena on võimalik katlale paigaldada automaatpuhastussüsteem.

Katla kasutegur kuni 91,5%. Põleti ja küttesüsteemi töö juhtimine üle interneti. Automaatne süütamine.

Rotary Pell katla eelised:

• Ökonoomne töö: madal pelletite ja elektritarve

• Mugav kasutamine ja hooldus: kontrolleri lihtne seadistamine, arvutiga juhtimise võimalus, juhtmevaba ruumitermostaadi kasutamise võimalus

• Vähene ruumi kasutus: kompaktne mahuti võtab katlaruumis vähe ruumi, põletit saab asetada nii katla vasakule kui ka paremale poole

• Pikk eluiga: roostevabast terasest põleti, vastupidav elektroonika

RPC15 (4-15 kW, kuni 200 m2) – KÜSI PAKKUMIST! 

RPC20 (5-20 kW, kuni 250 m2) – KÜSI PAKKUMIST! 

RPC 25 (6-25 kW, kuni 300 m2) – KÜSI PAKKUMIST! 

RPC30 (10-29 kW, kuni 400 m2) – KÜSI PAKKUMIST! 

RPC40 (13-40 kW, kuni 600 m2) – KÜSI PAKKUMIST! 

Paigaldustööd kiirelt ning mõistliku hinnaga!

Kõikidele Rotary Pell pelletipõletitele pakume tasuta kaasa uusima internetimooduliga juhtautomaatika, mis võimaldab katla tööd jälgida kõikjalt, kus sa viibid, ka oma mobiilist.


Rotary Pell katel on kompaktne automaatne pelletikatel, mis on mõeldud mugavakas ja ökonoomseks eramajade ning teiste keskmise suurusega hoonete kütmiseks.

Kategooria: .