TAGASI

Pelletikatlad BIOPEL

BIOPEL katel on automaatne pelletikatel, mis on mõeldud mugavakas ja ökonoomseks eramajade ning teiste keskmise suurusega hoonete kütmiseks.

BIOPEL katlad kindlustavad kasutajasõbraliku, peaaegu järelvalveta kütmise. Katelt peab puhastama vaid iga 14 päeva tagant. Katel on automaatse süütamise ja pelletite etteandega, lisavarustusena on võimalik katlale paigaldada automaatpuhastussüsteem.

Katla kasutegur kuni 91,5%. Põleti ja küttesüsteemi töö juhtimine üle interneti. Automaatne süütamine.

BIOPEL katla eelised:

• Ökonoomne töö: madal pelletite ja elektritarve

• Mugav kasutamine ja hooldus: kontrolleri lihtne seadistamine, arvutiga juhtimise võimalus, juhtmevaba ruumitermostaadi kasutamise võimalus

• Vähene ruumi kasutus: kompaktne mahuti võtab katlaruumis vähe ruumi, põletit saab asetada nii katla vasakule kui ka paremale poole

• Pikk eluiga: roostevabast terasest põleti, vastupidav elektroonika

BIOPEL 10 (3-10 kW, kuni 150 m2) – KÜSI PAKKUMIST! 

BIOPEL 15 (5-15 kW, kuni 250 m2) – KÜSI PAKKUMIST! 

BIOPEL 20 (6-20 kW, kuni 300 m2) – KÜSI PAKKUMIST! 

BIOPEL 30 (10-30 kW, kuni 400 m2) – KÜSI PAKKUMIST! 

BIOPEL 40 (13-40 kW, kuni 600 m2) – KÜSI PAKKUMIST! 

Paigaldustööd kiirelt ning mõistliku hinnaga!

Kõikidele NBE pelletipõletitele pakume tasuta kaasa uusima internetimooduliga juhtautomaatika, mis võimaldab katla tööd jälgida kõikjalt, kus sa viibid, ka oma mobiilist. Vaata, kui palju selle kasutajaid on juba Eestis!

BIOPEL katel on automaatne pelletikatel, mis on mõeldud mugavakas ja ökonoomseks eramajade ning teiste keskmise suurusega hoonete kütmiseks.

Kategooria: .