Avaleht » Tooted » Põrandaküte

Põrandaküte

Vesi-põrandakütte paigaldustööd koos materjalidega:

Põrandaküttetoru 16x2,0, paigaldussamm 15 cm, paigaldus, survestamine - alates 12 €/m2

Põrandaküttetoru 20x2,0, paigaldussamm 30 cm, paigaldus, survestamine - alates 7,5 €/m2

Põrandaküttetoru 16x2,0, paigaldussamm 15 cm, kollektor, paigaldus, survestamine - alates 15 €/m2

Põrandaküttetoru 20x2,0, paigaldussamm 30 cm, kollektor, paigaldus, survestamine - alates 9,5 €/m2

Põrandakütteprojekt eramutele alates 295 €.

Põrandaküttes kasutatavad materjalid:

Põrandaküttetoru hapnikukaitsebarjääriga 16x2,0 - 0,49 €/jm

Põrandaküttetoru hapnikukaitsebarjääriga 20x2,0 - 0,59 €/jm  !!!

Põrandaküttekollektorid ja automaatika firmalt Giacomini, Danfoss.

Helistage meile 6776600 või külastage meid aadreesil Kalda 7B, Tallinn.

Leiame Teile parima lahenduse!

 

Põrandaküttest üldiselt

Vesi-põrandaküte on ette nähtud paigaldamiseks kõikidesse ruumidesse, kus ehituslik konstruktsioon seda võimaldab. Põrandakütte soojuskandjaks on madalatemperatuuriline (30 - 40 °C) vesi, mis tsirkuleerib ruumi põrandasse paigaldatud küttetorustikus.

Põrandaküte on paigaldatav koos kõikide Eestis levinud keskkütteseadmetega (pelletikatlad, tahkeküttekatlad, gaasikatlad, elektrikatlad, õlikatlad jms.), samuti sobib põrandaküttesüsteem ideaalselt hoonetele mille kütteallikaks on valitud soojuspump.

Põrandaküte võimaldab säästa ka kulutustes küttele. Põrandaküttesüsteemi maksumus (materjalid ja paigaldustööd) on ligilähedaselt sama, mis täisautomaatse radiaatorkütte puhul, kuid oluline kokkuhoid tuleb igakuistes kulutustes järgnevatel kütteperioodidel. Põrandakütte puhul on temperatuuri jaotus ruumis ühtlasem, mistõttu on võimalik ruumi temperatuuri paari kraadi võrra vähendada ilma, et ruumis viibivad inimesed seda tunnetaksid. Vähendades ruumi temperatuuri 1 °C, vähendate kulutusi küttele keskmiselt 5-7%. 200 m² maja puhul teeb see aastaseks kokkuhoiuks sõltuvalt kütteallikast ca' 75 - 150 eurot.

Põrandaküttesüsteemi automaatika tagab ruumide temperatuuri automaatse reguleerimise vastavalt Teie poolt etteantule. Ruumide põrandate temperatuur on ühtlane ja jalale meeldivalt soe. Ruumides võite kasutada kõiki enamlevinuid põrandakattematerjale: keraamiline plaat, vaipkate, parkett. Automaatika ja õige paigaldus-seadistus tagavad ruumis oodatud temperatuuri ka külmadel talveilmadel.


3072034